Noortefilmid 


Kolmapäev, 12. aprill - 14:00

Neliteist sakib / "Fjorton suger" / Rootsi 2004 / 83 min
Re˛: Filippa Freijd, Martin Jern, Emil Larsson, Henrik Norrthon, osades: Elin Ahlberg, Jesper Fridh, Andreas Karoliussen

Filmi peategelane on 14-aastane Emma, kes ühel suvevaheajal tunneb, et tema sõbrad on lapsikud ja vanema venna sõprade peod tunduvalt huvitavamad. Ühel peol joob Emma end pildituks ja tema venna parim sõber kasutab teda ära. Mitte keegi ei saa aru olukorra tõsidusest, kuigi Emma vend tunneb, et midagi on toimunud…

"Neliteist sakib" on kaasaegne ja realistlik noortefilm, mille neli noort rootsi re˛issööri tegid väga madala eelarvega.
Rootsi keeles, inglise- ja venekeelsete subtiitritega


Neljapäev, 13. aprill - 12:00

MinaSinaMina / Eesti 2005 / 90 min
Re˛: Erle Veber

Uus eesti dokumentaalfilm räägib seksist ja armastusest. Siin saavad sõna erinevad inimesed, noored ja vanad, kuulsamad ja vähem tuntud, venelased ja eestlased. Räägitakse oma esimesest seksuaalkogemusest ja kõigest muust, mis on seotud selle põneva ja salapärase teemaga. Ühes asjas oleme me kõik sarnased – kõik tahavad tunda armastust ja seda, kuidas teise inimese puudutus liblikad kõhus lendama paneb.
Eesti ja vene keeles


Reede, 14. aprill - 14:30

Kaswatajad / "Die Fetten Jahre sind vorbei" / Saksamaa-Austria 2004 / 127 min
Re˛: Hans Weingartner, osades: Daniel Brühl, Julia Jentsch, Stipe Erceg

Peter ja Jan on kurikuulsad Kaswatajad, saladuslikud kurjategijad, kes poliitilise vastuhaku märgiks murravad öösiti sisse luksuslikesse villadesse. Varastamise ja vandaalitsemise asemel paigutavad nad hoolsalt ümber kallist mööblit ja hinnalisi esemeid ning jätavad ähvardavaid sõnumeid. Peagi ühineb nendega ka Peteri tüdruksõber Jule, kel samuti põhjust yuppie-ühiskonna reeglite vastu mässu tõsta. Ühel õhtul üllatab ümberkorralduste tegijaid aga majaperemehe kojutulek ning tahtmatult saavad kolmest idealistlikust noorest inimröövijad.
Saksa keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega

 
   
 
 
 
 
Uudised

25.10.2006 | Tallinna Kinomajas peetakse Rahvusvahelist Animapäeva »

24.10.2006 | Ungari filmipäevad lõpetab M. Jancsó legendaarne film »

22.10.2006 | Tuntud tundmatud ungari filmid »
PÖFFi postiljon

Tunne ennast mugavalt - liitu PÖFFi meililistiga ja meie e-postiljon toob värsked festivali-uudised otse sinu postkasti!
» Liitu