Külmakõrvetus / "Frostbiten" / Rootsi 2006 / 96 min

Neljapäev, 16. märts, 19:00

Re˛issöör: Anders Banke, stsenarist: Daniel Ojanlatva, operaator: Chris Maris, muusika: Anthony Liedo, osades: Petra Nielsen,  Jonas Karlström, Grete Havnesköld, Carl-Åke Eriksson, tootja: Solid Entertainment AB, levitaja: Nonstop Sales, formaat: 35 mm

Arstina töötav Annika kolib koos oma 17-aastase tütre Sagaga maailmast hüljatud Lapimaa unisesse väikelinna, et alustada seal uut elu. Naine saab tööd linnahaiglas ja lõputuna näiva polaarööga ühes rütmis käiv rutiinne elu on just niisama igav kui Saga seda endale ette kujutas. Kui tüdruk sõbruneb veidra olekuga saatanakummardajast Vegaga, kes näib Sagat juba ammu tundvat, ning emal juhtub haiglas rida kummalisi õnnetusi, tundub elu seni igavas linnas minema põnevamaks… ja ka eluohtlikuks.

"Külmakõrvetus" on reklaamialal töötanud Anders Banke esimene täispikk mängufilm, mis tegijate endi sõnul on parim ja efektsem kõigist vampiirifilmidest, mida Skandinaavias on üritatud teha. Filmi on esitletud vaid Göteborgi festivalil, ning Haapsalu on esimene koht, kus "Külmakõrvetust" väljaspool kodumaad näidatakse. Filmiga esitlevad selle produtsent ja näitleja.  

Rootsi keeles, eestikeelsete subtiitritega

 
   
 
 
 
 
Uudised

25.10.2006 | Tallinna Kinomajas peetakse Rahvusvahelist Animapäeva »

24.10.2006 | Ungari filmipäevad lõpetab M. Jancsó legendaarne film »

22.10.2006 | Tuntud tundmatud ungari filmid »
PÖFFi postiljon

Tunne ennast mugavalt - liitu PÖFFi meililistiga ja meie e-postiljon toob värsked festivali-uudised otse sinu postkasti!
» Liitu