Diskussioon - Keelatud filmid

 
Mart Laar ja välispoliitika ekspert Paul Goble väitlevad avalikul diskussioonil keelatud filmide üle.

Eriprogrammi "Kõige keelatumad" aitab lahti seletada laupäeval, 10. detsembril kell 12 Coca-Cola Plaza 4. saalis toimuv avalik väitlus. Seda viivad läbi programmi koostaja Mart Laar ja poliitik Paul Goble. Diskussioon toimub 2004. aasta filmi "Ime" näitel, mis räägib 1980-nda aasta Lake Placidi talveolümpia hokifinaalist, kus vastamisi seisis võitmatu Nõukogude meeskond ja kolled˛itudengitest koosnev USA võistkond.

Film ja diskussioon on kõigile huvilistele tasuta. Pääsmeid sinna saab alates teisipäevast Coca-Cola Plaza piletikassades.


Mart Laari koostatud eriprogrammi raames on huvilistel võimalik näha 11 külma sõja aegset filmi, mida veel mõned aastad tagasi oli sai näha vaid Lääne-Euroopast hangitud videotelt või Soome televisioonist.
Muuhulgas näidatakse programmis ka Andrzej Wajda kahte filmi "Raudmees" ja "Marmormees" ning nüüdsest Hollywoodi siirdunud soome re˛issööri Renny Harlini põnevikku "Born American". Ida-blokis näeb ühte kõige keelatumat ja skandaalsemat John Miliuse poolt lavastatud actionit "Punane koidik".

Keelatud filmide eriprogrammi on võimalik näha Coca-Cola Plazas 9. detsembrini.


"1984"

 
   
 
 
 
 
Uudised

25.10.2006 | Tallinna Kinomajas peetakse Rahvusvahelist Animapäeva »

24.10.2006 | Ungari filmipäevad lõpetab M. Jancsó legendaarne film »

22.10.2006 | Tuntud tundmatud ungari filmid »
PÖFFi postiljon

Tunne ennast mugavalt - liitu PÖFFi meililistiga ja meie e-postiljon toob värsked festivali-uudised otse sinu postkasti!
» Liitu